HammerFall Serbia Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HammerFall Serbia Fan Club

Official Serbian HammerFall Fan Club
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Official HammerFall forum

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

Official HammerFall forum Empty
PočaljiNaslov: Official HammerFall forum   Official HammerFall forum EmptySub Feb 18, 2012 1:02 pm

Čisto da promovišem, nešto smo uspavani i mi na zvaničnom forumu, ako ima zainteresovanih registrujte se ovdje:

http://www.hammerfall.net/forum/index.php

Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
TheBear




Broj poruka : 31
Datum upisa : 26.01.2012
Lokacija : 127.0.0.1

Official HammerFall forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Official HammerFall forum   Official HammerFall forum EmptyUto Mar 13, 2012 10:23 am

Hvala na reminderu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

Official HammerFall forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Official HammerFall forum   Official HammerFall forum EmptyPon Mar 19, 2012 10:41 pm

... i samo se ti javiš na ovo... ovo je stvarno tužno. E ljudi bez uvrede al ovaj fan klub je ČISTA GLUPOST i propao plan. Sad ako se admin uvrijedio nek me banuje slobodno, al to je moje mišljenje, ništ od ovoga..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
TheBear




Broj poruka : 31
Datum upisa : 26.01.2012
Lokacija : 127.0.0.1

Official HammerFall forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Official HammerFall forum   Official HammerFall forum EmptyUto Mar 20, 2012 9:23 am

Caje Cansoljubica ::
... i samo se ti javiš na ovo... ovo je stvarno tužno. E ljudi bez uvrede al ovaj fan klub je ČISTA GLUPOST i propao plan. Sad ako se admin uvrijedio nek me banuje slobodno, al to je moje mišljenje, ništ od ovoga..

Kao prvo tesko je u Srba stvoriti dobar metal forum.

Fan club nije glupost ali za sad jest propali plan. Sacekajte malo, ne mozemo imati odlican forum za malo vremena.
Problem sa clanovima je "relativno jednostavno" rjesiti. Potrebno je naci djecurliju. Oni obozavaju forume i spam Very Happy

Sto se tice ovog prepucavanja, to vam je stvarno bezveze i nepotrebno.
Ljudi ovdje trebaju iznositi svoja misljenja. Ako se neko slaze sa njima, ok. Ako ne reci ali uljudno. To je valjda poenta foruma.

Svima se desi neki pad, doba kad nesto ne valja. Ne moze HF imati svaki album koji je predobar sa kickass pjesmama. Desilo se sad da su napravili nesto novo, iako izgleda pomalo komercijalno. Ljudima to tesko pada i zato kritikuju/hejtuju. To ne mora znaciti da mrze HF ili nesto slicno.
Slicno se desilo sa mojim omiljenim bendom (HF je no2 Very Happy ). Ljudi su napravili album koji nije nesto specijalno i skoro unistava reputaciju benda a i lose utice na njihove finansije. Onda su napravili jos gluposti itd. Ljudi su skoro prestali biti na forumu zbog toga i otvoreno su kritikovali bend. Ali to ne znaci da su ljudi prestali da ih slusaju, niti da ih vole, niti da prestaju da cekaju na nesto novo od njih. To je samo jedna faza koja ce jednom proci.
Nazad na vrh Ići dole
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

Official HammerFall forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Official HammerFall forum   Official HammerFall forum EmptyUto Mar 20, 2012 9:50 am

LOŠA KRITIKA i HEJT nije ista stvar...
Ne znači mrziti? Hejt-hate-mrziti, ne vidim zašto... joj umorna sam i nemam živaca za raspravu -.-"
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Belgrade, Serbia

Official HammerFall forum Empty
PočaljiNaslov: ...   Official HammerFall forum EmptyPon Apr 02, 2012 10:07 pm

Caje jos si ti zelena, mnogo guras svoja misljenja i stavove i mislis da su samo oni korektni... u potpunosti se slazem sa ovim sto je Bear rekao...a razlog zasto forum stoji, jeste sto meni ovde ne trebaju deca koja ce da me spamuju i prave mi posao bez veze da citam sve te spamove ujedno, vec sam ocekivao prave fanove, koji ce sagledati situaciju benda sa realne strane...oni su idalje moj omiljeni bend, nisam prestao da ih slusam, niti cu, al realno doziveli su pad, realno nov album je sranje u poredjenju na ostale, a pravi fan ce to sigurno primetiti i iskritikovati Smile
A i kad ti kazem da Joacim nije ono sto je nekad bio, veruj mi nije, nije ni prvi ni poslednji koji se uobrazio i kome je slava malo udarila u glavu, al desava se to ljudima Wink
Sto ujedno ne znaci da sad treba da mi iskopas oci, to su samo kritike starog vernog fana Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://hammerfall.serbianforum.info
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

Official HammerFall forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Official HammerFall forum   Official HammerFall forum EmptyPet Jun 08, 2012 4:56 am

Nek si mi stariji čak 3 godine, wow. Zelena sam i dijete sam koje spamuje. Hvala na komplimentima, nisam za raspravu, stari gospodine sa velikim životnim iskustvom. Pa šta ako želim da izrazim svoje mišljenje?! Ne mislim da je samo ono ispravno ali želim da ga ljudi budu svjesni.

Gledam bend sa realne strane, možda sam malo prenaglo rekla sve ono i pritom se pogrešno izrazila.

Zar nisam kritikovala? Nikad nisam ni porekla da su doživjeli OGROMAN pad i to sam izražavala i otvoreno na njihovoj stranici i na chatovima. Vidim šta hoćeš da mi prebaciš ali nisi u pravu. Ja možda mogu i najlakše prepoznati kad se bend mijenja i kvari, ali sam subjektivno previše "vezana" za bend da to možda toliko izražavam.

Upravo zato sam rekla da mi je glupo kako ovo sve na ovom forumu izgleda, kako je kritika prerasla u totalno omalovažavanja svega vezanog za HammerFall, i to mi se nimalo ne sviđa. I ja sam kritikovala u početku, sjećaš se? Ali sam vidjela da je sada svaka tema-samo kritika. I to mi je bezveze. Stvarno bezveze.

Nikad nisam rekla da fanovi treba samo da obožavaju bend i to bi bilo stvarno glupo, ali reci mi molim te, Lazare, jesam li ja ikad rekla da ih bezuslovno obožavam i padam na koljena pred svim što je vezano za HF? Jesam se zajebavala na račun Hektorovog "odmora"? Jesam rekla da je Magnus otišao s pravom ako je sve bilo onakvo kako se priča? Jesam rekla da sam bila totalno razočarana kad sam prvi put čula Infected? Da li se to slaže s tvojim tvrdnjama o meni? Jer mene nečije mišljenje sa strane, koje mijenja značenje riječi "ljubav prema bendu" u "idolopoklonstvo" ili šta već, vrijeđa. Nekom imponuje - mene vrijeđa, jer ja sam ja, nikad neću imati bogove u tom vidu.

HF se kvari. Joacima neću spominjati jer mislim da je njegova krivica još najmanja, ali eto, možda i on ima uticaja u svemu tome. ALI... i dalje mi je glupo što više niko ne govori ovdje ništa pozitivno o bendu, već ga samo i isključivo kritikujemo... kontaš? Smile To ne liči na te "prave" fanove o kojima pričaš. Pravi fan zna da kritikuje - ali i da poštuje.

Dakle samo još malo razmisliš o tome da li ja spadam u takvu djecu i da li samo slijepo obožavam bend ili ne želim da se jedan album koji mi se ne sviđa pretvori u generalni hejt čitavog benda na čitavom jednom forumu.

Ne mogu čitati šta sam gore pitala, znam pretjerati u izražavanju nekih mišljenja, pa se izvinjavam ako sam rekla nešto što ne treba.

Ali samo jedna stvar, i molim te... obrati pažnju.
DOSTA MI JE priča o zrelosti od strane ljudi starijih godinu-dvije-tri. Stvarno mi je toga preko glave. Neki od vas misle da su pokupili svu pamet svijeta i da je svako rođen poslije njih dijete i idiot. Ali ja to neću trpiti (bez uvrede i optužbi za bilo koga lično ovdje) Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Belgrade, Serbia

Official HammerFall forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Official HammerFall forum   Official HammerFall forum EmptySub Jun 09, 2012 12:04 am

Niko ne govori nista pozitivno jer ocigledno nema sta pozitivno da kaze, da nisu izbacili zadnja 2 albuma takva kakva su izbacili verujem da svih ovih kritika ne bi ni bilo Smile Da je kriv Joacim jeste, kriv je, on i Oskar tu sve mute. Moze da ti bude dosta kolko hoce, ali za koju godinu ces da vidis da ustvari znace te 3 godine zivota i vise nego sto mozes da zamislis, jel imati 20 godina i 16-17 nikako nije ista stvar u to te uveravam, iako ti mislis da je to samo ''par godina stariji'', nije tako Smile al polako sve u svoje vreme, sve ces ovo ti da pricas deci mladjoj od tebe Smile "Pravi fan zna da kritikuje ali i da postuje'' A zar to ovde nije i uradjeno? Smile Ispostovao sam svaku temu u starom HFu i uvek cu je postovati, a novi ce uvek dobijati kritike, a ovde se pozamasno raspravljalo o novom HFu otud i tolike kritike, e zato treba vise da obratis paznju pre nego sto napises neke stvari Smile Al ne zameram ti, kao sto rekoh, 3 godine ce uraditi svoje i kod tebe da promenis neke stavove i tacke gledista Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://hammerfall.serbianforum.info
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

Official HammerFall forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Official HammerFall forum   Official HammerFall forum EmptyPet Jun 15, 2012 10:22 am

Kod mene te stvari nisu promijenjene zadnjih 5-6 godina, ne vidim što bi za naredne 3 xD e, s tim godinama zvučiš k'o moja mama. "U vašem uzrastu svaka godina je velika razlika" xD
Dobro, kontam šta hoćeš da kažeš, ja pogledam djecu 2 godine mlađu od sebe i skontam da su retardirani... al opet nije isto. Samo nemoj to toliko isticati, imam traume kad je riječ o tom "stariji"...

Evo šta je bilo:
Imala sam jedan incident s tim, nebitno mislim, svađa na fejsu je u pitanju... ali pod broj jedan, ljudi koji slušaju najobičnije moguće stvari, kultne bendove i ništa više (i ne zamjerim ja njima ako ih ne zanima muzika toliko da idu dublje u nju, zamjeram im naravno to što pričaju o tome kad je već tako), našli su meni da pričaju kako sam ja "fejker" i "slušam metal samo da bih se uklopila" (napomena: to su pričali ljudi koji me uopšte ne poznaju)... Nisam se nikad trebala kačiti za njihove izjave vjerovatno, ali ja se lako iznerviram tako da je već bilo gotovo. Priča je bila oko toga da oblačim majice s bendovima da se uklopim u društvo i da znam samo najpoznatije pjesme od nekoliko bendova... Da sam skupljala bendove za koje sam čula da postavim na fejs... Da sam se ofarbala u crveno da bih bila metalka (a ofarbala sam se prošle godine - metal slušam tačno 5 puta duže od toga).. A slušam metal bukvalno od desete-jedanaeste godine i kažem im... (oni tad nisu znali šta je to uopšte vjerovatno). I jedna glupača izvali da je njen momak, koji je godinu stariji od mene (ili čak manje), "svirao prije nego što sam ja pišala"... Mislim... I onda me to totalno izbilo.

Jednostavno više ne mogu pričati o tim razlikama u godinama sve dok neko nije bar 10 godina stariji. Svi ljudi u raspravi bili su 2 godine stariji. I pričali kako su oni "nekad bili kao ja ali sada vide gdje su protraćili godine"... Pričali (tim riječima) kako "imaju više životnog iskustva"... Ljudi me ne smiju na ulici pozdraviti sad jer su zaključili da se družim s osobama koje oni ipak poštuju, i usput, skontali su da me pola njih nikad nije ni vidjelo uživo i da je glupo tako odjednom pozdravljati. Dafak. Shocked

Danas... kad mi neko tako malo stariji kaže nešto tipa da zna kako mu je bilo u mojim godinama i kako će meni biti samo mi se smuči. Ne znam možeš li razumjeti, ali... zato sam rekla, nemoj tako molim te. Smile


Pa znaš kako, svaki bend (ili bar većina) ima neki momenat u karijeri kad im dođe da nešto promijene pa im ne uspije baš kako su zamišljali. Ne smatram da zato trebam samo pljuvati po njima. Previše volim bend da kažem da nema ništa pozitivno što mogu reći o njima. Ne sviđa mi se Infected u odnosu na ostale albume, ali nije ni on toliko loš. Jednostavno, moja kritika tu završava...
Ali sve je stvar mišljenja, opet, u pravu si Smile
Joacim jest frontmen ali Oscar je zaluđen zombijima. Joacima više boli uvo za sve i dopušta sve dok on zarađuje koliko želi. xD
"zadnja 2 albuma"? No Sacrifice, No Victory jest slabiji od Thresholda ili Crimson Thunder, ali je to i dalje HF, meni je ok taj album Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Belgrade, Serbia

Official HammerFall forum Empty
PočaljiNaslov: ...   Official HammerFall forum EmptyPon Jul 02, 2012 1:53 am

Jes' ok album, al definitivno je dosta slabiji od onoga sto sam ocekivao od HammerFall-a.. e to ti kazem, njih vise mrzi da se toliko zalazu kad su se namlatili para xD
Nazad na vrh Ići dole
https://hammerfall.serbianforum.info
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

Official HammerFall forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Official HammerFall forum   Official HammerFall forum EmptyPet Jul 13, 2012 1:15 am

To uvijek stoji xD

Ostatak posta... ništa to... Razz ma šalim se, nebitno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Sponsored content





Official HammerFall forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Official HammerFall forum   Official HammerFall forum Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Official HammerFall forum
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Metal Oath forum i Official HammerFall fan club
» HammerFall koncerti
» Omiljena HammerFall balada
» prvi HammerFall album
» Ovaj forum

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HammerFall Serbia Fan Club :: Dreamland :: Keep The Flame Burning-
Skoči na: