HammerFall Serbia Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HammerFall Serbia Fan Club

Official Serbian HammerFall Fan Club
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 HammerFall koncerti

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

HammerFall koncerti Empty
PočaljiNaslov: HammerFall koncerti   HammerFall koncerti EmptyNed Jan 29, 2012 2:35 am

Pa, evo teme da malo razmijenimo iskustva sa HF koncerta. Ili više njih, ko je prisustvovao i 2009. ili čak 2007.

Ja sam bila na 2 koncerta, 2011. i 2009. 2009. mi je bilo nešto bezveznije. Nisam ni stajala u prvom redu (što sam toliko htjela), nisam se slikala s Joacimom, ništa, sve sam propustila. I djelovalo mi je kao da sam propustila pola života. Mislim, ipak, bio je to prvi put na HF-u, imala sam 13 godina, sve su okolnosti bile čudne al opet mi taj događaj znači. Na kraju je sve što sam dobila bio Oscarov autogram (koji sam kasnije ponovo dobila al naravno čuvam i stari) i komad zastave. Kako im je na kraju neko iz publike dao srpsku zastavu i oni je na kraju bacili dole, ja i neka cura uhvatile i na kraju je morale poderati jer nijedna nije puštala, tako da imam samo komad al i to je nešto...

Ali zato 2011...
Ovako. Imam jedan tekst kopiran sa zvaničnog HF foruma (htjela sam poslati link al ga ne mogu objaviti). Ne da mi se skraćivati ga, prevoditi, ništa, ali bih voljela da, kome se da, pročita. Tako da, evo:


To make a long story short... Along all of the support bands I fought for the place just in front, on the fence, in front of Joacim himself. Now because of that fighting I've got several pretty bad bruises all over me, and I had to hit some people around me pretty hard to get there. But it was all worth it. In the end, when HammerFall came out, I was standing here: ((ovdje je stajao link za sliku na facebooku na HF stranici sa koncerta u BG)) (I'm the red haired idiot that looks like a child, just in the middle)
Well, as the show began... Well, I just hope that none of the band members read this. Anyway, as the show began, Joacim came out (it was my great wish as a child, to meet them), I think that he was able to recognize me. Because I wrote to him so many times and blah blah, so much, and he just HAD TO remember.
I'll skip pretty much none important stuff. The guys played great, I don't see what to talk about that. So, since I know all the HF lyrics (of course), I sang all along... Joacim made a mistake once, in B.Y.H. and I'm not sure if anyone noticed except me. Well, it was i think Blood Bound (I think, I'm not sure if I remember well),
((da, bila je Blood Bound sad sam sigurna)) when he knelt down in front of the audience (me, because I was in the middle), as it usually happens, he sometimes stretches out his hand to the fans... This time it was only to me. I don't know if he did it to someone on the sides, but (it's a rather small room and stage, they're all in front of you all the time, basically, no matter where they stand) that time, when everyone else around me put their hands in front of him, I was the only one he high fived. Later on, when I took my camera to make some photos, once he saw what I was doing and looked at the camera... This is how that photo turned out to be: ((e jebiga, ne mogu postaviti link. ima ta slika na fb-u na HF fan clubu, stranici))
I have some more photos, here for example: ((link za myspace HammerFall street team Srpska, album HammerFall 2011. ili šta već, ko hoće nek gleda))
Well, in the end, I wasn't able to catch anything: a guitar pick or drumstick. (Weird thing, the device you use for playing drums and the fried chicken's leg has the same word). My leg got stuck between the bars on the fence, and I barely managed to pull it out without breaking it, because everyone behind me was fighting and pushing each other, and me too, aside, but I couldn't get my leg out. That's where the bruises mostly come from. So, I couldn't get any of it.

Knowing from the previous experience that I'll have to wait for a long time before they get out of that building and before I get autographs and photos with the guys (most important was Joacim, honestly), after I took my jacket, I went to the hotel, which was about 100 meters away from SKC, where the show was. I went there, and I didn't start getting my clothes off, when my friend sent me a message "they're in the hall, come here, quick!".
I rushed as if the bunch of zombies was after me and came there, but it took me some time anyway, and I was afraid that I was late. I saw no more than 20 people standing there as I was climbing the staircase, but I didn't see anyone immediately (Joacim, who I was looking for, actually). I panicked, and that's when it began, I don't remember very clearly what happened then. xD I saw Joacim through these people. The interesting fact was that he recognized me then and smiled. I just gave the camera to my friend and prepared to get a picture with him, as he did too, but that's when the security guy showed up and started forcing the people to leave the room. Joacim saw that and told him "just one more, it's okay", but the guy didn't hear him. My friend was standing by me, watching what will happen, but I didn't move. Than, the security guy started to push me towards the stairs, but I pushed in the opposite way, begging him, almost crying, to let me go. Joacim told him to let me go once again and probably once again afterwards, when the guy, nervous as they all usually are, let go and left the room. I couldn't believe what happened to me, Joacim saved me from being very very sad once again, because I couldn't get a photo with him. I can imagine my face back then, I was lost, I just froze and all I could speak at the time was, in a unusually pitch voice, "thank you!!!". I got a photo with him:
((moj avatar)) and my friend left the room as soon as she gave the camera back to me. Then I gave Joacim my ticket to sign it for me and he did. I thanked him once again and turned around to leave, feeling slightly uncomfortable because the security guy was already there and wanted to throw me out. But then, after I stood still for a couple of seconds, I turned around myself the whole circle, realizing that there also stood Fredrik and Oscar. I asked them to sign my ticket too, and they did. I have no fucking idea why didn't I get a photo with them. But, the first thing: I was lost, I couldn't believe that this was really happening to me, finally, after so many years of hoping that once I'll get a chance for something like this, and the second thing: it was a weird feeling, because I realized I was practically standing alone in the whole hall with Joacim, Oscar and Fredrik. I felt like they were in a hurry and that I should leave soon. And there was no one to take that picture (except for example Joacim-I could ask him for that, I doubt that he would refuse, but it didn't come to my mind then). Well, I took their autographs too and turned towards the staircase to leave, when Fredrik and Oscar called me (I think that Fredrik caught my arm too, I can't remember), saying "just one more thing...". I turned around, when Fredrik took one guitar pick out of his pocket and giving it to me. He (and Oscar too, I think) said that they didn't have any to give me at the end of the show itself. ((link za sliku trzalice)) At that point, I really wasn't there, at that time, at that place. I thanked them and started leaving, and they went to the room behind the stage. I remembered that I didn't say "bye", and as I turned around, I've seen these three great guys all looking at me, waving and saying "bye".
And then I was left all alone at the hall. I thought that I was dreaming, literally. I was only afraid that I will wake up...
That night, I couldn't sleep. My adrenaline was so high, I was running enormously fast uphill towards the hotel, and then by staircase on the 4th floor, skipping one or two stairs at the time. I slept only 2 or 3 hours, waking up several times, and I couldn't wait for 8 am to get down to breakfast.
As for the spectacular end of the story, the next day when I came home to Banja Luka and entered facebook, I had one message in inbox. It was from Joacim, he said something like "Hope you had a great time at the show!"...

I know you might consider this as overreacting, but this was the best thing in my life. Really. I trust you guys here on forum, there are no many people and I know that there won't be many people who'll read this text written with so much (weird) excitement. And I trust you won't use this against me in any way...



Ostali? Kako je bilo? Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Belgrade, Serbia

HammerFall koncerti Empty
PočaljiNaslov: ...   HammerFall koncerti EmptyPon Jan 30, 2012 7:24 am

Evo ja procitah sve Very Happy
Do jaja brate ne moram da zamisljam koliko ti je dobro bilo jer znam sam po sebi, jes da je moja prica po prilicno drugacija, ali cenim da je uzitaj bio veoma slican Very Happy
Al evo, kad si se vec ti toliko raspisala da bacim i ja svoju ispovest na duge pute Very Happy

Pa 'vako, nasao sam se to jutro sa jos 2 ortaka koja su banula iz Arandjelovca na koncert, jednom od njih, sto mu nikad necu oprostiti za to XD je bilo punoletstvo bas taj dan, tako da mu je jebeni HammerFall svirao na punoletstvu XD... elem, ja sam bio tu u Bg-u u to vreme zbog faksa tako da mi je bilo na dohvat ruke tako reci Very Happy e sad, trebalo je njih trojca da se pojave, ali MIXERAR je imao neke komflikte sa zdravljem pa je dosao nesto kasnije, e, tu pocinje moje nezaboravno i pa sigurno vece sa najvise jebene kenjaze Very Happy

Bese oko 4 i 15 cinimi se, tada sam ziveo u 61 bloku ako nekom ista znaci ta lokacija XD pa nam je trebalo oko pola sata do stanice da njega pokupimo, ali naravno, u to vreme je uvek guzva u gradu tako da smo malo zaglibili u saobracaju i on je u medju vremenu stigao. Sisli smo na mostu i krenuli precicom do stanice, e sta se tu desava... kako smo sisli nalecemo na 2 panudra iz interventne koji prelaze ulicu istog momenta kako su nas videli, prilaze nam i "Dobro vece momci, licne karte"... Reko nemoj sad molim te, ortak koji je najstariji medju nama nema licnu kartu, a meni bleji parzna paklica lakija u dzepu samo jedan dzoint unutra, kako ovaj rece da nema licnu, kaze pandur ajde uza zid, vadite sve iz dzepova... reko to je to, moj koncert se zavrsava ovde, ako mi nadju dzoint ugasio sam... pritera ovaj jedan pajkan njih dvojcu uza zid i krete da ih pipa, ja se vec pomirio sa sudbinom, al ujedno toliko odlucen da zapecatim sudbinu MIXERAR-u, jel da je on dosao kad je trebalo mi u to vreme uopste ne bi prolazili tuda... elem, usro sam se do jaja, al morao sam da se snadjem brzo, pomerio sam se do drugog kera koji je bio malo ljubazniji od ovog sto je ispipavao ove i poceo da vadim sve iz dzepova, a to vece mi bas dzepovi bini puni svega i svacega, i pita me ker imas neku drogu kod sebe, i kako sam vadio neka govna izvucem i kartu, ja reko nemam krenuli smo na koncert, i on kao sta ti je to, ja reko a pa karta jos malo pocinje pa smo u zurbi, on kao aha aha, i vidim ovaj zaboo nesto, ovaj pipa ovu dvojcu i ja krenuo da vracam sve u dzepove u nadi da nece mene da ispipa, i za divno cudo ovaj sto je pipao nije video sta je ovaj drugi meni radio samo je video kako vracam stvari u dzepove... e sad, ja reko uf uf, i pita ovaj ker sto je opasniji ortaka bez licne, koje si godiste, ovaj kaze 93, a ustvari je 91, zatim ga pita koliko imas godina ovaj kaze 19, a 2011 jelte 93 imalo 18, ja reko jao ne brate ne, i oni gledaju gledaju i kao uredu je momci, lepo se provedite... a jao kad sam to cuo, uuff, reko takodje dovidjenja... kako su zamakli, stuuuura niz ulicu, reko MIXERAR, sad cu da ti JEBEM MAJKU! XD

i nista, prodje tako to sa takvom jebenom kenjazom, pokupismo ovog osudjenika neletesmo jos na neke ljude, pa na KUkija, i onda pravac skc, stigli tamo, blejali onde ispred, kad, neobican crni bus prolazi ti onako randomno, svi ono kao bleja, ja reko stani stani, pogledam tablice ono nesto uvrnuto, reko evo ih brate oni su, i svi trk dole za busem... sad skupila se gomilica nas gledamo sta se desava, ja reko zajebi ti ovo i krenem ka budu, i protrcim pored neke bandere onde i zamaknem za bus u tom trenutku izlazi neka zenetina i zaustavlja ostale, kaze ne moze tamo ne moze, i ja sad blejim onde onako jedan jedini ispred busa nigde nikog nema i dok vidis otvaraju se vrata i ispada Anders, jaooo, reko ne seeeeri brateee, posle toliko jebenih godina konacno vidim coveka uzivo, zanemeo ne mogu da progovoriim engleski nista... saberem se nekako i pridjem mu i kao Hello, on Hello Hello, i krenuo tu da spikam sa njim kako je bilo putovanje on kao sranje XD putevi non stop gore dole bum tras, izmuckali se do ovde, ja kao, a ma da srbija i njeni putevi, on kao ne ne, nije srbija, rumunija je bila najgora, srbija ok, pitao ga kad ce oni da pocnu da sviraju kad se zavrsavaju perdgrupe, kaze on meni paa, za nekih 4 sata, jos nista nismo jeli, malo da hasamo da se odmorimo i tu smo Smile a tad bilo negde oko 6. U tom trenutku vidim neko se krsi kroz bus i kaze on "Here's one serbian guy" i ispada Oskar, mene opet adrealin XD reko Hello Very Happy on meni hello how are you, reko good veeery good Very Happy Posle ispade Joacim, i on Hello Hello, ja da svisnem Very Happy I onda krenuse ka skc-u i ja onako idem za njima i ispadamo tamo kod ostale gomile svi gledaju sta se desava i vide mene kako divljam i skacem iza njih AAAA!! Very Happy posle sam pa jedno sat vremena bio hiper hiper maksimalno jedva sam se smirio Very Happy

E onda smo usli unutra, ostavili jase i te gluposti da preskocim taj deo, krenuo Death Destruction tu krenuli da pravimo sutke, ragurali smo sve oko nas samo nas trojca ostali u krugu Very Happy posle prodje Amaranthe i oni Vicios, Vicios su me smorili do jaja... e kad su oni otisli krenuo sam da se probijam napred, stigao sam vala do 3 reda cini mi se, i ugasise se svetla, uf, krece srce da lupa, jebeni trenutak cekan od 2005 je konacno tu, i samo krece tuuuum tuuuum tuuum, onaj pocetak Patient Zero, meni srce da iskoci, i bam pale se svetla jebeni HammerFall ispred mene ja u neverici, kad evo ga i Joacim izlazi, aaa meni ono, osmeh pocepa facu.. onda sam tako uzivao iz pesme u pesmu divljao skakao, i onda... od infarkta koji sam tad dobio sam zaboravio koja je stvar isla XD ali, onako sred neke pesme, meni ruke u vazduhu, i pocinju da bole, a ne mogu da spustim od gomile, i samo ih opustio onako, ometiljavio da kazem Very Happy i u tom trenutku prilazi Joacim Oscaru uzima mu trzalicu i baca u publiku, i samo vidis puf, osetih nesto izmedju palca i ruke ja spustim nekako ruku ono trska! Jebem li ti zivot kako sam poceo da vristim, zena mi nije bila ravna XD a joj kako mi je bilo dobro tad, i pogotovo sto je to prva jebena trska koju su bacili na koncertu... nazvao sam je The Pick of Destiny Very Happy
Vremenom sam se dogurao skroz do prvog reda, dao bog ruke mi 2 metra XD i pruzio se do bine i Oskar High five Very Happy ma fuck yeah bre Very Happy Onda, priveo se koncert kraju a nisu odsvirali ono zbog cega sam najvise i dosao, i poce covek da se odjavljuje kao bili ste odlicni dza bu, ja kao brate, ne, ne to da mi radis, vec poceo da padam u depresiju XD i kaze Joacim "But how can we leave Serbia without seting your Hearts on Fire!" I krece stvar, a jaooo Very Happy reko vodite me, sad mogu da umrem Very Happy

Preziveo sam to nekako, posle koncerta izasao onde da ih sacekam, bacio slike sa ovim predgrupama i reko ne idem odavde dok se ne slikam sa njima, i evo ga Fredrik prvi ispada, ja odma drz ga! Very Happy Slikao se sa njim, uzeo autogram, posle ispade Oscar drz i njega, slika autogram, pa Joacim rastrgni ga! Very Happy slika autogram, i onda sam srecan zadovoljan i prejebeno umoran napustio SKC Smile

Krenulo razmenjivanje utisaka uzput dza bu, niko nista ne razmislja drugo, i onda jednog trenutka pogledam na sat, ono pola 2, reko, ljudi... a kako cemo mi kuci XD tacnije do 61 bloka koji je pa jedno 10 i vise km daleko na skroz drugoj strani Novog BG-a... nemamo pare za nocni, mrtvi umorni ja sam se jedva pomerao, gladni, zedni, a nemamo nista, reko peske jbg, sta cemo, i onda smo tako peske prepesacili i prepesacili, sreca naleteli usput na neku pumpu pa se tu malo napunili i nastavili dalje, stigli smo oko 4 u 61vi, kad sam seo na krevet, reko to je to, ostao sam nepokretan XD onda smo se nas 4vorica nagurali na jedan krevet XD Zapalili onaj za malo kobni dzoint i to je vec bilo previse za izdrzati i tu smo popadali u nesvest XD

Sve u svemu, bilo je preeeejebeno dobro i preeeevise kenjarski sto se mene tice, na prvi odlazak na njihov koncert nije moglo bolje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://hammerfall.serbianforum.info
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

HammerFall koncerti Empty
PočaljiNaslov: Re: HammerFall koncerti   HammerFall koncerti EmptySre Feb 01, 2012 6:43 am

Ijao, čestitam na romanu xD Jako žurim trenutno i ne mogu sve čitati, al obećavam da hoću kasnije večeras ili vjerovatnije sutra. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Crazy Cookie

Crazy Cookie


Broj poruka : 104
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 32
Lokacija : Beograd

HammerFall koncerti Empty
PočaljiNaslov: Re: HammerFall koncerti   HammerFall koncerti EmptySre Feb 01, 2012 7:38 am

ako sad nisam oslepela necu nikad xDD
pa u principu nema sta tu mnogo da se prica xD jer je prakticno Admin sve ispricao a ja sam bila sa njim na koncertu tako da smo sve to zajedno proziveli ^^ al evo sa moje strane gledano: prvo sam se odusevila kad sam cula da ce imati koncert ovde jer mi je bila zelja da cujem Cansove vokalne sposobnosti uzivo, da vidim kako to zvuci Smile kad smo stigli ispred skc-a smrzlaaa sam se ko pizda jos su me noge bolele uzasno xD mislila sam da cu morati da presedim ostatak veceri, ali sva sreca to se nije desilo Very Happy pa kao sto admin rece prvo Death destruction- nisam znala nijednu pesmu od njih ali mi se svidela brutalnost pa sam se malo zagrejala uz njih, upala mozda u neku sutku, nista posebno xD posle njih Amaranthe, e to sam cekala Very Happy skinula sam njihov album pre koncerta i svidele su mi se pesme i njihov stil a na snimcima uzivo su pokidali koliko su dobro otpevali Very Happy malo sam se razocarala kad sam videla da je druga pevacica i drugi brutal vokal ali svejedno dobro su odradili Very Happy tu sam se drala i skakala ko ludak i tu je glas krenuo da mi puca polako xD ovi sto su stajali ispred mene su me gledali u fazonu dobro je devojko, a od kud ti uopste znas za njih kad su maltene novokomponovani xD kad su oni zavrsili izasla sam ispred da se malo iskuliram jer su me ovi VR mng smorili -.- e tad sam ja msm nahvatala ove iz death destructiona i slikala se sa njima ^_^ stvarno su cool momci Cool posle smo se vratili unutra i cekali da pocne HF. Kad su se ovi konacno smilovali da odu i puste HF na scenu bila sma bas odusevljena sto ih vidim uzivo Smile onda se tu svasta izdesavalo izubijao me neki baja sto se napio jedva sam pobegla od njega da bih konacno mogla na miru da uzivam u koncertu. Pevala sam iz sveg glasa, visrtala i ostalo, bas sam bila pod utiskom nisam ocekivala da ce biti tako dobro. Onda je usledila ona dernjava za Crimson Thunder za sta smo dobili tuki -.- I kako se koncert blizio kraju cekala sam da odsviraju konacno Hearts on fire Very Happy sto su i uradili \m/ kad se zavrsio koncert poceli su da bacaju trzalice u publiku al normalno ja kakva sam mala nmg da se nadmecem sa dzigljavcima oko mene tako da nisam uspela da uhvatim ni jednu sto mi je blo jako krivo :/ i kako je rulja polako pocela da se razilazi nasa grupica je jos bila ispred bine i pevala dreams come true, da bi se ja u jednom trenutku okrenula i spazila kod stuba jednu trzalicu i kao jeeeeeaaa i uzela je Very Happy ^_^ tako da sma i ja capila suvenir Smile kad smo izasli bila je prevelika guzva na garderobi nije moglo da se pridje, pa smo malo zablejali i spazih tad onog lika iz Amaranthe i kao jea moram da se slikam sa njim Very Happy i pridjem ja njemu i pitam ga " can I have one photo with you?" da bi on meni odg na to: "can I marry you?" e tu je usledio kratki WHAT THE HELL?! OMG O.o xDDD pa sam mu samo rekla da imam decka i da je on ispred njega i pokusava da nas slika, pa mi je samo rekao ok sorry and shhhh! xD i ko za inat, prva slika je bila mutna, u drugu je uletela Caje xD a treca je podigao casu piva tacno ispred nasih faca tako da slika nema poentu xD posle toga su izasli ovi iz HF a ja sam u medjuvremenu uzela stvari iz garderobe pa sam uspela da pokupim autograme a i slike Smile http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/375327_2554934285134_1607259535_2399773_1470508718_n.jpg evo mojih suvenira Very Happy kad se konacno sve rascistilo bilo je jako kasno pa smo morali da pesacimo od skca do novog beograda, sto je admin vec spomenuo xD
sve u svemu to je eto moje "malo" dopunjavanje na ono sto je Admin vec ispisao xD
ono za cime zalim i sto me je razocaralo jeste sto nisu svirali moju pesmu Fury of the wild, sto nisu svirali jebeni Crimson Thunder i sto je na listi bilo mng pesema sa zadnjega albuma :/ ostalo je bilo perfect Wink Cool What a Face
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/sanja.lazarevic2
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

HammerFall koncerti Empty
PočaljiNaslov: Re: HammerFall koncerti   HammerFall koncerti EmptySub Feb 04, 2012 3:48 am

Aaaaaaaa, znam, znam, znam osjećaj.... Shocked bounce Hahaha, što se ne bi udala, imala bi pare i išla na turneje. xD Šalim se. Joooj, znam. Al priznajte, najbolji je način na koji sam ja dobila trzalicu. Razz A jebemu, da bar nisam zanijemila... I da sam se uslikala s ovom dvojicom. Al bilo je očigledno svima SAVRŠENO... Nisam ja smjela rizikovati da se odmah ne probijem u prvi red. A mene su sve predgrupe smorile, a i nisam htjela da se umaram. Jer sam znala da ću (kao što i jesam), k'o budala skakati tamo, crkla sam, sve pjevala, derala se, headbanging (ne znam kako da prevedem), sve... E zamijeniću ovo u mom tekstu što je u zagradama pravim linkovima sutra, sad ih mogu postavljati. xD
Policija vas uhvatila? Hm, čudno. Nikad mi se nije desilo čak ni da vidim kako nekog policija iz čista mira zaustavlja na ulici.
Uglavnom... Vi se poonesvješćivali, ja nisam mogla spavati čitavu noć, a i noć poslije jedva. Very Happy Ono malo što sam spavala, sanjala sam koncert.
A to za autobus, admine, znaš kad ti zavidim. Very Happy Al ja sam stigla u BG tek oko pola 7, nije bilo šanse. Često zamišljam kako bi bilo da dođu u BL... ustala bih u 6 ujutru, izašla napolje i sjedila, čekala da dođu i kad dođu skočila bih na Joacima i ne bih se htjela odvajati do koncerta, pobila bih čuvare. xD
Samo što meni nije bilo baš toliko uzbuđenje oko toga što ih vidim... jest nakon one slike gdje mi Joacim "pozira", nakon trzalice, nakon pjesme Blood Bound... Al nije kad sam ih tek vidjela, jer mi nije bio prvi put. Smile Pisala bih još al žurim trenutno...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Belgrade, Serbia

HammerFall koncerti Empty
PočaljiNaslov: ...   HammerFall koncerti EmptySub Feb 04, 2012 3:52 pm

Iiii da si ti meni ziva i zdrava XD U srbiji samo cekaju da te startuju na ulici ida ti traze licnu kartu, i ako kojim slucajem nemas onda im nista sladje nego da te drkaju, tako se zanimaju jer nemaju sta pametnije da rade...nije to ni prvi a cenim ni poslednji put da su me startovali tako... a pa jbg da si presla vise od 10km posle koncerta i jos dzoint, da vidis kako bi spavala Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://hammerfall.serbianforum.info
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

HammerFall koncerti Empty
PočaljiNaslov: Re: HammerFall koncerti   HammerFall koncerti EmptyUto Feb 07, 2012 1:31 am

O bože. Shocked Ne kontam, šta, ne smiješ bez lične karte hodati ulicom? Šta ako je neko maloljetan, šta onda? Nemam pojma, nikad nisam prisustvovala tako nečemu. Very Happy
Ma ne bih spavala definitivno. Tog dana sam ustala oko 8 ujutru da nešto uradim, a prije toga sam kasno zaspala još prethodnog dana bila u školi... I onda putovala poslije, i tamo na koncertu nema šta nije bilo i koliko sam se izmorila, al adrenalin (koji me poslije onoga u holu pu'ko nenormalno) je čudo, ja sam dotrčala za pola minute na 4. sprat stepenicama i nisam mogla spavati cijelu noć skoro uopšte... Idućeg dana opet putovala, i nikako nisam bila umorna... (šta bi tek onda bilo od mene da idem s njima na turneju i gledam Joacima svaki dan, dva mjeseca ne bih spavala xD)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Belgrade, Serbia

HammerFall koncerti Empty
PočaljiNaslov: ...   HammerFall koncerti EmptyČet Feb 09, 2012 1:24 am

Sa 16-17 vec moras da nosis licnu kartu, mozes ti da ides bez al ako te nahvataju bice cipavo Very Happy
Ma smorilo bi te 2 meseca da gledas jedno isto Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://hammerfall.serbianforum.info
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

HammerFall koncerti Empty
PočaljiNaslov: Re: HammerFall koncerti   HammerFall koncerti EmptySub Feb 18, 2012 1:06 pm

Ja ove godine punim 17 i još nemam ličnu niti je planiram vaditi dok ne napunim 18. xD I skoro niko koga znam nema, ne hvataju kod nas na ulici. A nemaju koga ni hvatati, imamo 250 000 stanovnika. Very Happy Neki ljudi su pričali da ih je policija hvatala zato što voze bicikl bez kacige, i to je jedina stvar za koju ja znam da te ovdje može uhvatiti policija, mada sam ja 100 puta prošla pored njih na biciklu (a prije ću crknuti nego staviti kacigu k'o budala) i niko mi ništa nije rekao. Very Happy Ma ovdje kod nas je super, samo poslušaj pjesmu Amsterdam od Riblje Čorbe i biće ti sve jasno. Laughing Šalim se, naravno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Sponsored content





HammerFall koncerti Empty
PočaljiNaslov: Re: HammerFall koncerti   HammerFall koncerti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
HammerFall koncerti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Omiljena HammerFall balada
» prvi HammerFall album
» Muzika (osim HammerFall-a)
» Official HammerFall forum
» Kako bi HammerFall zvucao danas da su Stefan i Magnus jos tu?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HammerFall Serbia Fan Club :: Dreamland :: Diskusije-
Skoči na: