HammerFall Serbia Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HammerFall Serbia Fan Club

Official Serbian HammerFall Fan Club
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 nemam ideju za naslov.

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

nemam ideju za naslov. Empty
PočaljiNaslov: nemam ideju za naslov.   nemam ideju za naslov. EmptyPon Jan 23, 2012 11:10 pm

Jeee, tek druga pišem ovdje. xD Pa sad, šta da kažem o sebi. Vidim, ovo je fan club Serbia, forum za sve HF fanove iz Srbije, al jebiga, ja nisam iz Srbije nego iz Republike Srpske, iz Banjaluke, pa ako vam to smeta banujte me onda...

Što se tiče HammerFalla, i toga kako sam ih počela slušati i svega ostalog, mogla bih napisati knjigu, al neću puno odugovlačiti. Sve u svemu, moje 2 sestre (nerođene) su me "uvele" u sve to kad sam imala 11 godina, početkom 2007. Prvi album koji sam čula bio je Legacy of Kings pa tako dalje, da sam do iduće godine znala sve i jednu pjesmu, i to redom po brojevima na albumima. Nema šta nisam radila, na kraju sam počela smarati Joacima (OBOŽAVAM ga) na fb-u, saznala sve o njima itd i, bez uvrede, danas vjerovatno nema puno vas koji toliko znaju o HF-u i njegovim članovima kao ja.

Bila sam dvaput na HF-u u Beogradu, prvi put 2009 i sad, prije mjesec-dva. Vrhunac svega bio je kad je poslije koncerta Joacim otjerao security-a koji je tjerao sve fanove što su htjeli da se slikaju i ostala samo ja, pa sam ostala s njim, Fredrikom i Oscarom skoro sasvim sama u holu. I onda mi Fredrik da trzalicu iz džepa jer mi nije mogao dati na koncertu... I love you Obožavam ih.

Da, i ja sam jedna od onih koje NERVIRA to što nema Hectora na novom albumu. Al album mi je dobar. Smile Omiljena HF pjesma mi je možda Trailblazers, a možda Knights of the 21st Century. Hearts on Fire me nervira, nju svi znaju.

Sve u svemu, kad ja krenem pisati ne znam stati. Na kraju krajeva, saznaćete još o meni na ovom forumu (osim ako me ne izbacite jer nisam iz Srbije ili zato što volim skretati s teme svuda). Wink

I da, posjetite ako hoćete na myspaceu official HammerFall street team Srpska, ja sam admin. Postavila bih link al ne mogu. Rolling Eyes


Poslednji izmenio JelenaBL dana Uto Jan 24, 2012 5:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Crazy Cookie

Crazy Cookie


Broj poruka : 104
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 32
Lokacija : Beograd

nemam ideju za naslov. Empty
PočaljiNaslov: Re: nemam ideju za naslov.   nemam ideju za naslov. EmptyUto Jan 24, 2012 12:59 am

Nema veze sto si iz Banja Luke, nasi smo Very Happy tako da nema sta da se brines o banovanju i sl sto se toga tice Smile Inace spazila sam te na HF u holu i uletela si mi u jednu sliku xD
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/sanja.lazarevic2
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

nemam ideju za naslov. Empty
PočaljiNaslov: Re: nemam ideju za naslov.   nemam ideju za naslov. EmptyUto Jan 24, 2012 5:09 am

Ozbiljno? Joj, izvini stvarno, ja nisam znala gdje mi je glava, meni je prilika da se uslikam sa Cansom bila nešto najvažnije.. pošto nisam to uspjela na prvom koncertu, čekala sam ih ustvari nekoliko sati ispred SKC-a i nisam ih dočekala. Sestra morala ići, i nisam imala s kim čekati, a nisam smjela ostati sama. Pa kad mi se ukazala prilika za to sad, samo sam letila okolo, da ne bi slučajno otišli prije nego što se ja uslikam. A malo je falilo. Very Happy A da, ovdje gore sam pogrešno napisala 13 slučajno u brzini, htjela sam napisati 11, evo sad ću ispraviti. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Crazy Cookie

Crazy Cookie


Broj poruka : 104
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 32
Lokacija : Beograd

nemam ideju za naslov. Empty
PočaljiNaslov: Re: nemam ideju za naslov.   nemam ideju za naslov. EmptyUto Jan 24, 2012 6:43 am

haha ma opusteno Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/sanja.lazarevic2
Sponsored content





nemam ideju za naslov. Empty
PočaljiNaslov: Re: nemam ideju za naslov.   nemam ideju za naslov. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
nemam ideju za naslov.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HammerFall Serbia Fan Club :: Dreamland :: No Sacrifice, No Victory-
Skoči na: