HammerFall Serbia Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HammerFall Serbia Fan Club

Official Serbian HammerFall Fan Club
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 The Crazy Cookie

Ići dole 
AutorPoruka
Crazy Cookie

Crazy Cookie


Broj poruka : 104
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 32
Lokacija : Beograd

The Crazy Cookie Empty
PočaljiNaslov: The Crazy Cookie   The Crazy Cookie EmptyPon Jan 23, 2012 4:59 pm

Pa posto niko nece prvi, evo ja cu Very Happy Dakle ja sam Crazy Cookie tj Krejzi Kuki ali mozete me zvati i samo Kuki Smile
Za HammerFall sam cula tek pre par godina i to je prva pesma bila The Fallen One a par sekundi posle nje Hearts On Fire, jer je tako bilo rasporedjeno na drugaricinom telefonu xD Posto su u to vreme moju dusu posedovali Gunsi nisam nesto preterano poklanjala paznju HammerFallu i ako su mi se svidjale jos neke njihove pesme. E onda se pojavio Admin i ispirao mi mozak HammerFallom xD tad su u moju aimp plejlistu poceli da ulaze, album po album i sad su postali jedan od mojih omiljenih bendova I love you I ako sam se na koncertu 1.12.2011. ko kreten drala Crimson Thunder!!!! (mozda me neko i cuo xD ) to mi NIJE omiljena pesma tongue i ako je pesma KEVA! i imala sam neopisivu zelju da je cujem uzivo, sto na kraju nisam Crying or Very sad , omiljena pesma mi je Fury of the wild! Naravno, vecina misli da ima mnogo boljih pesama od nje gde mozda cak i mogu da se slozim, ja imam taj trip da mi omiljena pesma ne bude ona najpoznatija da je u neku ruku sinonim za bend, tako da mi je Fury nekako bas onako prirasla za srce I love you ^^
Sto se tice drugih bendova obozavam IN FLAMES! Gunse...da ne nabrajam sad ko debil slusam svasta od METALA Twisted Evil
Posto ne znam sta jos da se proseravam ovde, ako neko ima neko pitanje moze da mi se obrati ovde, privatna poruka il' da me nadje na Fb Very Happy
Toliko od mene What a Face
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/sanja.lazarevic2
 
The Crazy Cookie
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HammerFall Serbia Fan Club :: Dreamland :: No Sacrifice, No Victory-
Skoči na: