HammerFall Serbia Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HammerFall Serbia Fan Club

Official Serbian HammerFall Fan Club
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kako bi bilo...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

Kako bi bilo... Empty
PočaljiNaslov: Kako bi bilo...   Kako bi bilo... EmptySre Feb 01, 2012 6:42 am

Pola tema na ovom forumu je nešto na fazon "šta bi bilo kad bi bilo". Evo još jedne o kojoj razmišljam već dugo vremena. Very Happy

Kako bi bilo glumiti u HF spotu? Kako bi bilo biti u nekom kontekstu spomenut u intervjuu ili negdje tako? Kako bi bilo napisati pjesmu koju bi HF stavio na idući album?

... svašta mi je padalo na pamet, al me jedna stvar gadno muči:

Kako bi bilo otići s njima na turneju? Surprised

I tako ja skontam: idući cilj mi je da nekako dospijem s njima na turneju. E sad, jbg... ne znam ništa posebno dobro raditi da budem "crew member", tako da to otpada. Ne mogu biti ništa praktično. I onda mi sestra predloži nešto, pomalo u šali, al ja sad ozbiljno o tome razmišljam.

Ponuditi im da prodajem majice i ostalo besplatno, da radim na tom štandu svake večeri al me ne moraju plaćati. Tj. da imam smještaj i hranu (ono osnovno) već plaćeno jer ne mogu to sama sebi 2 mjeseca plaćati, ni nositi tolike pare odjednom, ali ne treba mi plata, ništa. Zauzvrat bih tražila: jednu majicu ili nešto tako za sebe, i da im sama nađem zamjenu na tom mjestu za koncert u Beogradu, da ja tu mogu (bez karte) ući u publiku i gledati koncert.

Sad najozbiljnije, kad bi oni stvarno razmislili o tome skontali bi koliko im se to isplati! Jer ono koliko bi koštala jedna ta karta za koncert i moj smještaj i hrana, 5 puta bi više para potrošili na platu nekom ko se prijavi da radi na tom "merchandise stand-u" (ne znam kako da prevedem). Jedini je problem: ko bi me uopšte shvatio ozbiljno kad bih se za to ponudila, i da li bi mi iko smio vjerovati? Jer rizik im je da meni obećaju da ću raditi i ne nađu nikog drugog, a onda ih ja isfuram i ne pojavim se (mislim ne bih garant, al ne mogu oni biti sigurni).
Šta vi mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Crazy Cookie

Crazy Cookie


Broj poruka : 104
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 32
Lokacija : Beograd

Kako bi bilo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako bi bilo...   Kako bi bilo... EmptySre Feb 01, 2012 6:49 am

pa pazi, prvo se postavlja pitanje kako ti to njima uopste da predlozis, i po kom principu oni biraju te ljude...jer ovi sto su bili na standu za prodaju majci i sl su ovi ljudi iz skc-a oni su njima samo dali "materijal a prodaju" tako da kako ti mislis da radis na tom standu u raznim zemljama kad ne znas sve jezike? xD nesto mi to ne pije vodu.... koliko sam ja primetila njima samo trebaju ovi koji ce da im vuku stvari i instrumente a za to su zaduzeni muskarci, i organizatori tj oni koji im nalaze i sredjuju smestaj i hranu a to su vec strucno obuceni ljudi.... nznm sta bi ti tamo uopste mogla da radis xD
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/sanja.lazarevic2
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Belgrade, Serbia

Kako bi bilo... Empty
PočaljiNaslov: ...   Kako bi bilo... EmptySre Feb 01, 2012 8:25 am

Kuki iz rajt Smile mada, iako mi je HammerFall omiljeni bend vise bih voleo da odem na turneju tipa sa Gunsima iz 80ih, Skid Row-om, i tako nekim blejacima, jer cenim da su se oni daleko vise i bolje provodili na turnejama nego HF Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://hammerfall.serbianforum.info
Crazy Cookie

Crazy Cookie


Broj poruka : 104
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 32
Lokacija : Beograd

Kako bi bilo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako bi bilo...   Kako bi bilo... EmptyČet Feb 02, 2012 3:27 pm

pa da sa njima bi nesto jebo i im'o dzidzu za dzabe xD a sta da radis sa ovima, igras sah? xD
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/sanja.lazarevic2
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

Kako bi bilo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako bi bilo...   Kako bi bilo... EmptyPet Feb 03, 2012 11:49 am

Crazy Cookie ::
pa pazi, prvo se postavlja pitanje kako ti to njima uopste da predlozis, i po kom principu oni biraju te ljude...jer ovi sto su bili na standu za prodaju majci i sl su ovi ljudi iz skc-a oni su njima samo dali "materijal a prodaju" tako da kako ti mislis da radis na tom standu u raznim zemljama kad ne znas sve jezike? xD nesto mi to ne pije vodu.... koliko sam ja primetila njima samo trebaju ovi koji ce da im vuku stvari i instrumente a za to su zaduzeni muskarci, i organizatori tj oni koji im nalaze i sredjuju smestaj i hranu a to su vec strucno obuceni ljudi.... nznm sta bi ti tamo uopste mogla da radis xD

Hm, nije baš tako. Celine Royer im je "lightning engineer", nisu samo muškarci. A na ovoj zadnjoj turneji su imali tu neku "T-shirt girl" koja je išla s njima, i na prošloj turneji je bilo tako. Jel iko od vas išta kupovao na ovom koncertu? Jer ja jesam, cura priča engleski najnormalnije, ne mora niko da zna sve jezike. Ona je išla s njima, pričala engleski svuda, a i ja to mogu.
A predložila bih lako, to bar nije problem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Belgrade, Serbia

Kako bi bilo... Empty
PočaljiNaslov: ...   Kako bi bilo... EmptyPet Feb 03, 2012 1:04 pm

Nisam kupovao niti prilazio zato sto je mnogo skupo XD Ali kad je bio Sabaton bacao sam pogled malo, i to da sto kaze Caje, vode oni neke njihove, ali to mora da su im neki odabrani Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://hammerfall.serbianforum.info
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

Kako bi bilo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako bi bilo...   Kako bi bilo... EmptySub Feb 04, 2012 2:58 am

A kako ih biraju? Mislim, tu ne treba neko znanje. Možda gledaju koga manje moraju plaćati. xD A kad bih ja tražila besplatno, to bi im se sigurno isplatilo, a i fan sam što bi bilo dobro za promovisanje benda... A i bar neki znak da ih neću isfurati na kraju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Sponsored content





Kako bi bilo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako bi bilo...   Kako bi bilo... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako bi bilo...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kako bi bilo da se skupe stari clanovi HammerFall-a..ne mislim smao na magnusa i stefana...patrik jesper i ekipa :D
» Kako bi HammerFall zvucao danas da su Stefan i Magnus jos tu?
» Kako bi HammerFall zvučao da im je producent i dalje Charlie Bauerfeind?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HammerFall Serbia Fan Club :: Dreamland :: Diskusije-
Skoči na: