HammerFall Serbia Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HammerFall Serbia Fan Club

Official Serbian HammerFall Fan Club
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Custom Album

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

Custom Album - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Custom Album   Custom Album - Page 2 EmptyPon Mar 19, 2012 10:52 pm

Šta ću shvatiti jednog dana, smisao pljuvanja po bendu koji mi je ispunjavao ogroman dio života zadnjih 5 godina?! Daj MOLIM TE.. -.- Ne, stvarno me počinje malo nervirati ovo, kao da niste fanovi već neko ko nema drugu stvar za iskaljivanje nekog unutrašnjeg nezadovoljstva nego bend koji je u zadnjih par godina napravio dovoljno izmjena koje možete (negativno) komentarisati. Mislim, nemojte ovo shvatiti kao vrijeđanje, svakom njegovo, ne vrijeđam nikoga... Wink Ali kažem šta mi je malo čudno i šta mi se ne sviđa ovdje..
I šta, treba još da porastem i idem u školu da shvatim ili šta? Hahahahahahah lol! Ne, stari gospodine i učitelju, znam da nikad neću omalovažavati omiljeni bend.. Jer kritika je jedno, ponižavanje drugo.. Ne bih ih slušala da su mi mišljenja tako negativna kakvim se izražavaju ovdje u zadnje vrijeme.. Bez uvrede. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Belgrade, Serbia

Custom Album - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: ...   Custom Album - Page 2 EmptyPon Apr 02, 2012 10:19 pm

Gledaj to sa ove strane, imas najboljeg ortaka, ortakinju, odgovara ti u svakom smislu, radite sve sto volite zajedno, sve ono u fulu, i jednog dana, tvoj ortak ortakinja krene da se menja, i kako vreme prolazi dodje do tog stadijuma da nije ni bilizu onoga sto ste radili zajedno nekada, veoma razlicito od svega sto si ti volela i na sta si navikla, i onda pogledas sto se to desilo, najbolji ortak te je tek tako izneverio zbog nekog drugog, para, posla, nebitno uzmi sta hoces kao primer, i ti ces posle svega toga reci, "ma nema veze ja tebe i dalje volim aaaa druzila sam se sa tobom 5 godina, izneverio si me al nema veze ti si moj OMILJENI prijatelj aaaa..." ili ces sesti sa njim, reci mu sve sta mislis, iskritikovati ga, i pokusati da spases nesto iz njega ako je uopste ista ostalo od onoga sto si volela...
A to sto se tice odrastnja, nemoj nigde da zuris, al veruj mi taj dan ce doci, i kada tog dana udjes na ovaj forum i procitas sve sto si napisala i ishejtovala nas koji hejtujemo, o da osecaces se mnogo glupo... jel tek tad kad taj dan dodje videces sta ustvari pretstavlja taj nas 'hejt' OMILJENOG benda... Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://hammerfall.serbianforum.info
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

Custom Album - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Custom Album   Custom Album - Page 2 EmptyPet Jun 08, 2012 5:08 am

Pogledaj moj post u "Official HammerFall forum".

Nikad se neću stidjeti ničega što sam uradila, pa ni ovoga. Ako se moje mišljenje kroz 5 godina nije promijenilo neće ni sad.

I zapamti da ti nemaš 50 godina a ni ja 12 i ne pričaj kao da si ne znam kako iskusniji u životu od mene.

To mi se sa drugaricom već desilo. Ali odatle ti ostanu samo sjećanja. Odavdje dobra muzika koju uvijek možeš voljeti i poštovati. Odatle samo misao kako je taj drug postao kreten, odavdje misao kako će možda bend poslušati kritiku publike. Ali sa bendom ne možeš popričati za stolom.

I reci mi ako sam ostavila ovaj utisak:

Da li sam ja jedna od onih glupača što se bezuslovno klanjaju svemu što im se jednom svidi ili sam i ja sve to objektivno kritikovala, njima lično ponešto od toga govorila, davala svoje mišljenje - da se s HF-om nešto gadno dešava u zadnje vrijeme - sve dok nisam skontala da je kritike više nego što možda to ipak bend (koji je nešto, jel, postigao, a mi što ne radimo ništa tako znamo samo da pričamo) zaslužuje? Dok nisam odlučila da vam skrenem pažnju da ovo više ne liči na fan klub nego na hater klub? Ne zato što znamo reći svoje mišljenje... jer ni moje mišljenje o HF-ovim promjenama nije dobro (što se, jel, vidi iz nekih prethodnih postova)... nego zato što vi, jednom kad vam se potez od benda ne svidi, sve drugo zanemarujete i samo to kritikujete. Infected je lošiji od ostalih albuma, imidž sa zombijima je daleko gluplji od onog sa vitezovima. Ali i dalje VOLIM JEBENI HAMMERFALL i ne mislim da je Infected toliko loš da ga nikad ni ne slušam i da poredim bend sa retardiranim "prijateljima" koji me napuste jer je totalno neobjektivno i neuporedivo! A ovo sve počinje da liči na ono "HF je izdao nešto što se meni lično ne sviđa, oni su užasni, ovo ne zaslužuje moju dalju pažnju" i tako. Na kraju krajeva, svako ima pravo na svoje mišljenje, PA I JA!

Ali šta ja pričam... bojim se da se ne obrukam pred ljudima koji imaju toliko više životnog iskustva od mene kao ti... Rolling Eyes

Ozbiljno, da li sam ostavila takav utisak? Da kažem odmah da se onda nisam dobro izražavala i predstavljala, ako jesam...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Belgrade, Serbia

Custom Album - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Custom Album   Custom Album - Page 2 EmptySub Jun 09, 2012 12:18 am

O da, veruj mi, imam mnogo vise zivotnog iskustva od tebe XD ocigedno ne znas sta znace 3 ili 4 godine, koliko sam vec stariji... u svakom slucaju non stop vrtis jednu istu pricu, dza bu bla bla... matora, kad sam slusao HammerFall bila si 2 ili 3 razred, svidelo se tebi ili ne moje iskustvo je vece od tvojeg i sto se tice zivota i sto se tice slusanja HammerFall-a, imas jos da prozivis da bi dosla na mesto moje tacke gledista, ja sam isto tako kao ti preotkidao na HF i jebao mamu svakome ko bilo sta prigovori XD al to je sve ok, ja tebe uopste ne osudjujem, i mnogo gotivim to sto gotivis HF jer bio sam isti kao i ti, ali samo hocu da ti kazem da se vremenom covek menja kako raste, i ja sam pricao da nikad necu ovo da nikad necu ono ali veruj mi, docice i tvoje vreme za ovo i ono, tebi mozda sve ovo sad izgleda kao da ti sve vreme nesto prigovaram ali vremenom ces sve shvatiti kad ti se otvore neki novi pogledi na zivot Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://hammerfall.serbianforum.info
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

Custom Album - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Custom Album   Custom Album - Page 2 EmptyPet Jun 15, 2012 10:28 am

...pročitaj šta sam napisala u onoj drugoj temi sa dugačkim postovima. Šta sam napisala zelenim slovima. Možda shvatiš što pričam o tim godinama... E čovječe sa sestrom (nerođenom) 11 godina starijom pričam kao s nekim ko je moje godište a ovamo... Al nevermind.

A kad si ti to počeo slušati HF? Ja sam 1. maja 2007. Razz 6. razred bila. xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Belgrade, Serbia

Custom Album - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: ...   Custom Album - Page 2 EmptyPon Jul 02, 2012 1:57 am

Uuu pazi tacan datum ne znam, jbg sad XD Al upitanju je 2005-a, takodje bio 6 razred Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://hammerfall.serbianforum.info
Caje Cansoljubica

Caje Cansoljubica


Broj poruka : 183
Datum upisa : 23.01.2012
Godina : 28
Lokacija : Banja Luka, Republika Srpska, Bosna i Hercegovina

Custom Album - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Custom Album   Custom Album - Page 2 EmptyPet Jul 13, 2012 1:14 am

Eto šta fali. I kakav si bio po tom pitanju između 2. i 3. srednje? xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/templars_in_srpska
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.01.2012
Godina : 31
Lokacija : Belgrade, Serbia

Custom Album - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Custom Album   Custom Album - Page 2 EmptyPon Jul 16, 2012 1:42 pm

Naprzen Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://hammerfall.serbianforum.info
TheBear




Broj poruka : 31
Datum upisa : 26.01.2012
Lokacija : 127.0.0.1

Custom Album - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Custom Album   Custom Album - Page 2 EmptyPet Sep 21, 2012 7:48 am

Boli vas uvo!
Tek sam u drugom polugodistu prvog poceo slusati metal. U prvom polugodistu drugog i HF...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Custom Album - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Custom Album   Custom Album - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Custom Album
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Omiljeni Album?
» prvi HammerFall album

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HammerFall Serbia Fan Club :: Dreamland :: Voting-
Skoči na: